Про конференцію

ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Конференція переноситися на 2021 рік

Основна інформація

Конференція дорослої молоді---це щорічний захід для неодруженої молоді у віці від 18 до 30 років (включно). Тут молоді люди зміцнюють свою віру в Бога, знаходять нових друзів, зміцнюють стару дружбу та вчаться служити ближньому.

На конференціях панує надихаюча духовна атмосфера, повна любові, взаємоповаги та прагнення до спільної мети. Завдяки цьому молодь отримує нове бачення свого життя, силу жити як справжні християни, ідеї для того, щоб зробити цей світ кращим, одкровення для прийняття ключових рішень у своєму житті.

Успіх конференції багато у чому залежить від духовної підготовки, сприйнятливості, моральної чистоти та прагнень кожного учасника. “Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані,---там Я серед них” (Матвій 18:20). Ми готуємося зібратися “в ім’я Христа” через вдумливе покаяння, щоденну щиру молитву та вивчення Священних Писань, відвідування класів інституту релігії та служіння ближньому. Тоді кожен приїде на конференцію з думкою: “Яким буде мій внесок у цю конференцію, щоб чиєсь життя було благословенним?” замість того, щоб їхати з думкою: “Що я зможу на ній отримати для себе?”.

“Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її”. (Матвій 16:25).

Розклад конференції

Розклад конференції можна скачати тут .